🤍Jarní novinky na vás čekají❕❕ Zaregistrujte se a ihned získáváte slevu 5% na vše nezlevněné🤍

Registrace

Registrace zákazníků

Aby byl nákup v internetovém obchodě STORMfashion pro vás snadnější a příjemnější, připravili jsme vám možnost "Registrace zákazníků" 

Ta usnadňuje celý nákupní proces vyplněním kontaktních údajů při každé objednávce. Nakoupit u nás mohou samozřejmě zákazníci i bez registrace, kterým stačí vyplnit kontaktní údaje.

Při registraci si zákazníci určí své uživatelské jméno, heslo a vyplní minimálně povinné údaje, které jsou označeny hvězdičkou *.

VÝHODY REGISTRACE

Zaregistrujte se, staňte se naším stálým zákazníkem a čerpejte naše výhody!

Naším stálým zákazníkem se tak můžete stát už při prvním nákupu. Uvedením jména, adresy, telefonního čísla nebo emailové adresy můžete požádat v našem webshopu o zákaznickou registraci.

1) Sleva ve výši 5 % celoročně pro všechny registrované zákazníky. Vezměte jen prosím na vědomí, že sleva pro zákazníky se vztahuje jen na nezlevněné zboží a nelze ji kombinovat s jinými slevami.

2) Doprava nad 2000,- Kč zdarma. Zvolíte-li zároveň platbu převodem, neplatíte poštovné, ani doběrečné. V případě volby platby dobírkou, je vám účtováno pouze doběrečné ve výši 29,- Kč.
 
3) První výměna nevyhovující velikosti ZDARMA. Nákup přes internet nese svá rizika. Proto jsme pro vás zřídili tuto službu k vašemu většímu pohodlí.  V okamžiku, kdy si vyberete novou velikost a nám dorazí vaše předchozí zásilka, posíláme nové zboží na vaši adresu zcela zdarma. Máme rádi sociální sítě 


FACEBOOK – STORMfashion Slaný


Pro naše fanoušky jsme na Facebooku připravili akční stránku plnou novinek. Najděte zde speciální slevy, bonusy, zajímavé akce, novinky ,.... - pouze a výhradně pro naše členy na FACEBOOKU!!!! Chcete-li vy patřit mezi vyvolené, staňte se našimi fanoušky!!!!


Pár rad na závěr – Prosíme, nezapomínejte se při nakupování přihlásit. Předejdete tak zklamání z nepřičtení vašich nákupů do celkového slevového skóre!


Radost z nakupování vám přeje STORMfashion.cz. Změny ve slevovém systému vyhrazeny.